Gobbi 3D zelený

930 

Gobbi 3D je dekorace, kterou lze miminku nabídnout nejlépe po dekoraci Octahedron. Gobbi 3D, to jsou kuličky ovinuté bavlnkami v pěti odstínech jedné barvy. Miminka tu zkoumají jednotlivé odstíny jejichž škála je velice jemná.
Původní barevnost dekorace Gobbi je písková, béžová, lze ji ale objednat v jakékoli barevnosti.

Věk: nabízíme miminku po dekoraci Octahedron ve věku cca 2 měsíců.

Materiál: polystyrenové kuličky, vyšívací bavlnky, buková tyčka.

Rozměry: šířka 30 cm, výška 37 cm, závěsný provázek 2 m, délka tyčky 30 cm

Skladem (dostupné na objednávku)

Doprava zdarma

  

Gobbi je vyroben ručně z materiálů ve vysoké kvalitě. Dekoraci zavěste nad místo, kde miminko tráví svůj volný čas mezi spánkem, pod dozorem dospělého. Dekorace podporují aktivitu dítěte, nejsou tedy určeny pro uspávání a není vhodné je zavěšovat nad postýlku, kde dítě spí. Dospělý by neměl zasahovat do pozorovací činnosti miminka. Dekoraci umisťujeme ve vzdálenosti 30 cm. To je vzdálenost, na kterou dokáže miminko zaostřit, a také vzdálenost od obličeje matky při kojení. S postupem věku se vzdálenost prodlužuje stejně tak, jak se zdokonaluje zrak dítěte.  Dekoraci umisťujeme ideálně v prostoru nad bříškem, tak aby bylo její sledování pro dítě pohodlné.

Závěsné dekorace jsou POUZE pozorovacími objekty a nejsou nikdy určeny pro přímý, fyzický kontakt s dítětem. Před položením miminka pod dekoraci vždy zkontrolujte její technický stav, zejména pevnost navázání. V případě porušení pevnosti dekoraci nepoužívejte.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Kategorie: