dětský rostoucí nábytek mimimo

Prodloužený stůl a čtyři rostoucí židličky mimimo máme i v naší montessori pracovně Žijeme montessori v pražských Dejvicích. A jak nám dobře slouží! Děti kolem 10 měsíců poprvé zažívají stolování s vrstevníky a je úžasné je pozorovat, jak si to užívají. Takže moc doporučujeme!

Michaela Willheimová – Žijeme Montessori, Praha

10. 7. 2019

dětský rostoucí nábytek mimimodětský rostoucí nábytek mimimodětský rostoucí nábytek mimimo

dětský rostoucí nábytek mimimo

Šestnáctiměsíční syn je naprosto spokojené dítě. Za stolem se učí jíst i hrát. A když zavítáme někam ven, kde mají také dětský nábytek, tak hned ví, co a jak. Nepoužívá nábytek jako mega stavebnici, kde by po něm lezl nebo se stavěl, jak to vidím často u jiných děti (i starších). A co se mimima týče,  ráda bych zmínila perfektní a milou komunikaci a přístup k zákazníkovi.

Lucie, Praha

13. 2. 2019

dětský rostoucí nábytek - židle žlutá

Dobrý den. Už jednou jsem vám děkovala na Festivalu Mini, nábytek slouží staršímu synovi a teď už i dceři. Syn dostal nábytek až v 1,5 roce, dceři je teď 11 měsíců a jsme sami překvapeni, jak nábytek využívá. Sama si jde ke stolečku sednout, jak na kafíčko… Tak ještě jednou moc děkujeme!

Maruška, Pozořice

2. 1. 2019

montessori závěsná dekorace (mobil) - Munari

Jsme nadšeni. Munari nás zajímá, udivuje již třetí týden.

Eva, Trutnov

18. 9. 2018

montessori závěsná dekorace (mobil) - Gobbi

Chtěla jsem Vám poděkovat a vyjádřit naše nadšení. Objekty vypadají krásně a už se moc těším, až se náš chlapeček narodí a rozvěsíme mu je nad postýlku a další hrací prostory. Moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů v další tvorbě.

Eva, Liberec

21. 4. 2018

dětský rostoucí nábytek mimimo - rostoucí židle

Dobrý den, teď sestavujeme nábytek, mimichodem je moc hezky vyrobený! A nábytek je nádherný, manželovi se opravdu moc líbí a malé taky! Děkujeme.

Dora, Praha

1. 3. 2018

montessori závěsná dekorace (mobil) - Munari

Od minulého roku mám v ordinaci nad lehátkem, kde vyšetřuji a cvičím děti téměř od narození přes větší kojence až po batolata a předškolní děti, dva mobily MIMIMO. Nejprve přiletěl MUNARI a byl jsem fascinován kvalitou materiálů, přesností dílů, čistotou provedení a sytostí barev. Dříve jsem tam míval klasický “kolotoč” s plyšovými zvířátky, který se dává nad dětskou postýlku a myslel si, že je to to nejlepší, co může být. Omyl. Na mnoha kojencích byl vidět velký rozdíl ve vnímání jiného, tak krásně kontrastního černobílého předmětu. Spolehlivě fixovali a se zaujetím jej dlouze sledovali. Udělalo mi to velkou radost. Skleněná baňka nejvíce zajímá větší děti, které však namísto tvarů a kontrastu spíše láká zkoumání vahadlového systému. Jakmile MIMIMO představila PESTRÁ KŘÍDLA, věděl jsem, že je musím pořídit. Úspěch na ně nenechal dlouho čekat. Visí také nad lehátkem kousek od MUNARI a zajímají právě větší děti. Zkoumají tvar, křivky, ptají se. Počítáme je, hádáme barvy, dychtivě se za nimi natahují. Mobily MIMIMO se staly nedílnou součástí nejen vybavení ordinace, ale hlavně mé každodenní práce a potěšení.

Martin Vala, DiS. – dětský fyzioterapeut, Brno

30. 1. 2018

dětský rostoucí nábytek mimimo / stůl a židle

Děkujeme! Velká radost! Dcerka seděla na zabalené židli v chodbě i ve výtahu a než jsme rozbalili stůl už mi na něj připravila pitíčko, svačinku a knížku. Je nadšená!

Martina, Praha

12. 1. 2018

dětský rostoucí nábytek mimimo

Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Nábytek už stojí a je to opravdu krásná práce. Nejen, že je krásný designově, ale nám bude sloužit i jako odkládací stoleček na kafe pro návštěvy, jelikož zatím nemáme prostory na to, aby dítě mělo svůj pokojíček.

Romana, Ostrava

2. 11. 2017

dětský rostoucí nábytek mimimo

Dobrý den, musím vám napsat, že to co jste nám poslali je úplně to nejlepší co existuje! Naprostá dokonalost! Syn si nábytek zamiloval a my s mužem také. Tak precizní zpracování, krásná barva, úžasné. Moc vám děkuju, doposud nejlépe utracené peníze. Přeji vám hodně úspěchu, vyřiďte prosím pochvalu truhláři, opravdu krásná práce! Děkujeme!

Eva, Berlín

18. 9. 2017

dětský rostoucí nábytek mimimo

Nábyteček je super, Alžbětka na židličce sedí moc ráda, užívá si, že může sedět sama a nikdo ji zezadu neomezuje 😊, ještě si sama nesedne, tak tam jenom svačí. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků!

Magdaléna, Praha

31. 5. 2017