Alice Sedláčková

designerka, pedagožka a zakladatelka mimimo

Vystudovala grafiku na Střední uměleckoprůmyslové škole a design na Výtvarné škole Václava Hollara, na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy pak obor výtvarná výchova pro základní a střední umělecké školy. Několik let působila v oblasti reklamy a tiskové produkce, podílela se na chodu knižního vydavatelství a jako grafická designerka spolupracovala na tvorbě klientských časopisů. Alice se dlouhodobě, již od dob studia, věnuje vzdělávání dětí v oblasti výtvarné výchovy, jako pedagožka působila například na Gymnáziu v Říčanech, ve Škole hrou, v montessori škole Archa nebo ve škole Edisona či školce 4 medvědi. V současnosti občasně vede výtvarné workshopy pro děti. Je autorkou designu artové řady závěsných dekorací. Má tři děti, které navštěvují montessori školu.

www.mimimo.cz

Alice Pokorná

Renata Křivánková

Montessori pedagožka, ředitelka a projektová manažerka Rodinného a montessori centra 4medvědi, spoluzakladatelka mimimo.

Renata spoluzaložila Rodinné a montessori centrum 4medvědi. Je absolventkou AMI výcviku (Montessori výcviku pro vzdělávání dětí ve věku 0-3), v současnosti je ředitelkou Montessori školky 4medvědi a školky Začít spolu, kde zároveň dříve působila i jako lektorka. Věnuje se poradenské činnosti v oblasti montessori pedagogiky se specializací na věk 0-3 roky. Vede semináře Montessori inspirace pro život. Je maminkou dvou dětí, které navštěvují montessori školu.

www.ctyrimedvedi.cz
www.smyslovy-pruzkumnik.cz

Renata Křivánková

Ondřej Petr

interiérový designer

Zabývá se designem nábytku, interierových doplňků a produktových výrobků od roku 2000. Podstatnou část jeho práce tvoří zakázkové realizace pro klienty, navrhuje  atypický nábytek, ale i kompletní řešení celého interiéru. Ve své tvorbě se rovněž zabývá navrhováním nábytku pro děti.

www.ondrejpetr.com

Ondřej Petr