Gobbi 2D

490 

Gobbi 2D je dalším stupněm v řadě dekorací sestavených podle Montessori principů. Miminku ji nabízíme v době, kdy je již schopno vnímat odstíny jedné barvy, tomto případě ve třech tónech. V okamžiku kdy dítě o tuto dekoraci zájem ztrácí, můžeme přistoupit k dekoracím řady ART.

věk: nabízíme miminku po dekoraci Trio, 3 měsíce+

rozměry: šířka 19 cm, výška 28 cm, délka tyčky 18 cm

materiál: probarvený karton, hedvábná nit, buková tyčka, bavlněný provázek

Skladem (dostupné na objednávku)

  

Tato dekorace je vyrobena ručně z materiálů ve vysoké kvalitě. Dekoraci zavěste nad místo, kde miminko tráví svůj volný čas mezi spánkem, pod dozorem dospělého. Dekorace podporují aktivitu dítěte, nejsou tedy určeny pro uspávání a není vhodné je zavěšovat nad postýlku, kde dítě spí. Dospělý by neměl zasahovat do pozorovací činnosti miminka. Dekoraci umisťujeme ve vzdálenosti 30 cm. To je vzdálenost, na kterou dokáže miminko zaostřit, a také vzdálenost od obličeje matky při kojení. S postupem věku se vzdálenost prodlužuje stejně tak, jak se zdokonaluje zrak dítěte.  Dekoraci umisťujeme ideálně v prostoru nad bříškem, tak aby bylo její sledování pro dítě pohodlné.

Závěsné dekorace jsou POUZE pozorovacími objekty a nejsou nikdy určeny pro přímý, fyzický kontakt s dítětem. Před položením miminka pod dekoraci vždy zkontrolujte její technický stav, zejména pevnost navázání. V případě porušení pevnosti dekoraci nepoužívejte.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Kategorie: