Octahedron

530 

Octahedron je druhou závěsnou dekorací, kterou miminku nabízíme v okamžiku, kdy začíná vnímat základní barvy (červená, žlutá, modrá) a tedy ztrácet zájem o kontrastní objekty. I tato dekorace je sestavena s respektem k základním Montessori principům a pro miminko je obvykle vhodná zhruba od druhého měsíce věku.

věk: nabízíme miminku po černobílých dekoracích, 2 měsíce+ 

rozměry: šířka 12 cm, výška 21 cm, závěsný provázek 2 m, délka tyčky 10 cm

materiál: probarvený karton, hedvábná nit, buková tyčka

Skladem

Doprava zdarma

  

Octahedron je vyroben ručně z materiálů ve vysoké kvalitě. Dekoraci zavěste nad místo, kde miminko tráví svůj volný čas mezi spánkem, pod dozorem dospělého. Dekorace podporují aktivitu dítěte, nejsou tedy určeny pro uspávání a není vhodné je zavěšovat nad postýlku, kde dítě spí. Dospělý by neměl zasahovat do pozorovací činnosti miminka. Dekoraci umisťujeme ve vzdálenosti 30 cm. To je vzdálenost, na kterou dokáže miminko zaostřit, a také vzdálenost od obličeje matky při kojení. S postupem věku se vzdálenost prodlužuje stejně tak, jak se zdokonaluje zrak dítěte.  Dekoraci umisťujeme ideálně v prostoru nad bříškem, tak aby bylo její sledování pro dítě pohodlné.

Závěsné dekorace jsou POUZE pozorovacími objekty a nejsou nikdy určeny pro přímý, fyzický kontakt s dítětem. Před položením miminka pod dekoraci vždy zkontrolujte její technický stav, zejména pevnost navázání. V případě porušení pevnosti dekoraci nepoužívejte.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Kategorie: