Spirály

530 

Spirály jsou další závěsnou dekorací z řady Art. Pozornost dítěte poutá nejen metalickými odlesky kartonů ve zlatých barvách, ale především i svým tvarem a specifickým pohybem. Spirály je po vybalení třeba lehce rozvinout. Toto rozvinutí a následné zavěšení v prostoru, pak způsobuje šroubovitý pohyb celé dekorace, který dobře upoutá dětskou pozornost.

věk: od 2 měsíců

rozměry: šířka 35 cm, výška 38 cm, závěsný provázek 2 m, délka tyčky 22 cm

materiál: probarvený karton s metalickým efektem, hedvábná nit, buková tyčka, bavlněný provázek

Skladem

Doprava zdarma

  

Tato dekorace je vyrobena ručně z materiálů ve vysoké kvalitě. Dekoraci zavěste nad místo, kde miminko tráví svůj volný čas mezi spánkem, pod dozorem dospělého. Dekorace podporují aktivitu dítěte, nejsou tedy určeny pro uspávání a není vhodné je zavěšovat nad postýlku, kde dítě spí. Dospělý by neměl zasahovat do pozorovací činnosti miminka. Dekoraci umisťujeme ve vzdálenosti 30 cm. To je vzdálenost, na kterou dokáže miminko zaostřit, a také vzdálenost od obličeje matky při kojení. S postupem věku se vzdálenost prodlužuje stejně tak, jak se zdokonaluje zrak dítěte.  Dekoraci umisťujeme ideálně v prostoru nad bříškem, tak aby bylo její sledování pro dítě pohodlné.

Závěsné dekorace jsou POUZE pozorovacími objekty a nejsou nikdy určeny pro přímý, fyzický kontakt s dítětem. Před položením miminka pod dekoraci vždy zkontrolujte její technický stav, zejména pevnost navázání. V případě porušení pevnosti dekoraci nepoužívejte.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Kategorie: