Mořské oblázky malé

470 

Mořské oblázky malé jsou závěsnou dekorací, která je vhodná především pro děti, jež vnímají a mají rády jemné odstíny, metalické odlesky a harmonické tvary, které působí uklidňujícím dojmem. Dekorace se pomalu ladně pohybuje prostorem, jednotlivé objekty se lehce otáčejí vlivem proudícího vzduchu na hedvábných nitích. I tato dekorace je zároveň vhodná jako decentní dekorace interiéru.

věk: od 2 měsíců

rozměry: šířka 18 cm, výška 20 cm, závěsný provázek 2 m, délka tyčky 18 cm

materiál: probarvený karton s metalickým efektem, hedvábná nit, buková tyčka, bavlněný provázek

Skladem (dostupné na objednávku)

Doprava zdarma

  

Tato dekorace je vyrobena ručně z materiálů ve vysoké kvalitě. Dekoraci zavěste nad místo, kde miminko tráví svůj volný čas mezi spánkem, pod dozorem dospělého. Dekorace podporují aktivitu dítěte, nejsou tedy určeny pro uspávání a není vhodné je zavěšovat nad postýlku, kde dítě spí. Dospělý by neměl zasahovat do pozorovací činnosti miminka. Dekoraci umisťujeme ve vzdálenosti 30 cm. To je vzdálenost, na kterou dokáže miminko zaostřit, a také vzdálenost od obličeje matky při kojení. S postupem věku se vzdálenost prodlužuje stejně tak, jak se zdokonaluje zrak dítěte.  Dekoraci umisťujeme ideálně v prostoru nad bříškem, tak aby bylo její sledování pro dítě pohodlné.

Závěsné dekorace jsou POUZE pozorovacími objekty a nejsou nikdy určeny pro přímý, fyzický kontakt s dítětem. Před položením miminka pod dekoraci vždy zkontrolujte její technický stav, zejména pevnost navázání. V případě porušení pevnosti dekoraci nepoužívejte.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Kategorie: