Andělská křídla

470 

Andělská křídla jsou menší, jemnou dekorací, vhodnou pro nejmenší miminka. Vyrobena jsou ze tří různých metalických kartonů s jemným leskem v odstínech bílé barvy. Metalické odlesky a členité tvary upoutávají pozornost miminka a nabízejí mnoho podnětů k objevování.

věk: od 2 měsíců

rozměry: šířka 20 cm, výška 30 cm, závěsný provázek 2 m

materiál: probarvený karton s metalickým efektem, bavlněný provázek

Skladem (dostupné na objednávku)

  

Tato dekorace je vyrobena ručně z materiálů ve vysoké kvalitě. Dekoraci zavěste nad místo, kde miminko tráví svůj volný čas mezi spánkem, pod dozorem dospělého. Dekorace podporují aktivitu dítěte, nejsou tedy určeny pro uspávání a není vhodné je zavěšovat nad postýlku, kde dítě spí. Dospělý by neměl zasahovat do pozorovací činnosti miminka. Dekoraci umisťujeme ve vzdálenosti 30 cm. To je vzdálenost, na kterou dokáže miminko zaostřit, a také vzdálenost od obličeje matky při kojení. S postupem věku se vzdálenost prodlužuje stejně tak, jak se zdokonaluje zrak dítěte.  Dekoraci umisťujeme ideálně v prostoru nad bříškem, tak aby bylo její sledování pro dítě pohodlné.

Závěsné dekorace jsou POUZE pozorovacími objekty a nejsou nikdy určeny pro přímý, fyzický kontakt s dítětem. Před položením miminka pod dekoraci vždy zkontrolujte její technický stav, zejména pevnost navázání. V případě porušení pevnosti dekoraci nepoužívejte.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Kategorie: