interiérová závěsná dekorace (mobil) - Luční květy
závěsná dekorace (mobil) - Luční květy
závěsná dekorace (mobil) - Luční květy
závěsná dekorace (mobil) - Luční květy
závěsná dekorace (mobil) - Luční květy

Luční květy

520 

Luční květy jsou velkou závěsnou dekorací vhodnou pro miminka i jako dekorace interiéru. Miminku nabízí ke zkoumání a pozorování výrazné, pestré barvy a rozmanitost tvarů květů volně se pohybujících na hedvábných nitích v prostoru.

věk: od 2 měsíců

rozměry: šířka 38 cm, výška 33 cm  závěsný provázek 2 m, délka tyčky: 38 cm

materiál: probarvený karton, hedvábná nit, buková tyčka, bavlněný provázek

 

Tato dekorace je vyrobena ručně z materiálů ve vysoké kvalitě. Dekoraci zavěste nad místo, kde miminko tráví svůj volný čas mezi spánkem, pod dozorem dospělého. Dekorace podporují aktivitu dítěte, nejsou tedy určeny pro uspávání a není vhodné je zavěšovat nad postýlku, kde dítě spí. Dospělý by neměl zasahovat do pozorovací činnosti miminka. Dekoraci umisťujeme ve vzdálenosti 30 cm. To je vzdálenost, na kterou dokáže miminko zaostřit, a také vzdálenost od obličeje matky při kojení. S postupem věku se vzdálenost prodlužuje stejně tak, jak se zdokonaluje zrak dítěte.  Dekoraci umisťujeme ideálně v prostoru nad bříškem, tak aby bylo její sledování pro dítě pohodlné.

Závěsné dekorace jsou POUZE pozorovacími objekty a nejsou nikdy určeny pro přímý, fyzický kontakt s dítětem. Před položením miminka pod dekoraci vždy zkontrolujte její technický stav, zejména pevnost navázání. V případě porušení pevnosti dekoraci nepoužívejte.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Kategorie:
Updating…
  • Žádné produkty v košíku.